Daha Güzel Kirpikler İçin Lash Lift Kirpik Perması

Her kadın daha güzel ve daha gür kirpiklerinin olmasını ister. Bunun için çeşitli kirpik permalarına başvururlar. Bu kirpik permalarından birisi de lash lift kirpik permasıdır. Lash lift daha güzel ve daha şekilli bir kaşa sahip olmanızı sağlayan bir kirpik permasıdır. Güzelliğin sembollerinden birisi olan kirpiklerin görünümü kadınlar için son derecede önemlidir. Eğer kısa bir kirpiğe sahipseniz lash lift kirpik perması kullanarak kirpiklerinizi kolayca uzatabilirsiniz.

Lash Lift Kirpik Perma Seti

Lash lift kirpiklere muhteşem bir kıvrımlık vermenizi sağlar. Kirpiklerin daha iyi ve daha güzel görünmesini sağlayan bu kirpik perma setini kullanarak kirpiklerinize istediğiniz kıvrımı verebilirsiniz. Lash lift kirpik seti orijinal iconsing bir kirpik setidir. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kirpik perması setidir.

Lash lift kirpik perma seti profesyonellerin tercih ettiği bir üründür. Bundan dolayı kirpik lifting için bu seti tercih ederek kirpiklerin daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen orijinal iconsign ürün olan bu set kaşlara yaklaşık olarak 3 ay kalıcılık sağlamaktadır. Lash lift kirpik perma setini kullanarak kirpiklerin bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Lash lift kirpik seti için kısaca bir güzellik uygulaması da demek doğru olacaktır.

 Lash Lift Kirpik Perma Seti İçeriği

  •  – Kirpik perma losyonu ( 5 mili litre )
  •  – Kirpikleri sabitlemek için losyon ( 5 mili litre )
  •  – Kirpiklerin daha iyi ve güzel görünmesini sağlamak amacı ile onarıcı losyon ( 5 mili litre )
  •  – Kirpik temizliği için losyon ( 5 mili litre )
  •  – Kirpiklere şekil vermek amacı ile kirpik yapıştırıcısı ( 7 mili litre )
  •  – 10 tane silikon kirpik pedleri ( 5 çift olacak şekilde )
  •  – Kirpik tarakları ( 3 tane )

Lash lift kirpik lifting içeriğinde yer alan tüm ürünler orijinaldir. Tamamen insan sağlığı için uygun olarak üretilen bu kirpik lifting ürünlerini profesyonellerin tercih ettiğini unutmayın. Yaklaşık olarak 6 ay bu kirpik lifting ürünlerinin tamamen tüketilmesi önerilir. Her kullanımda ise 3 aylık bir kalıcılık sağlar. Kirpik lifting ürünleri hızlı teslimat ile birlikte kapınıza kadar getirilmektedir.

-53%LIMITED
Iconsign Kirpik Lifting Seti Kirpik Perma Seti Lash Lift
76,90  KDV Dahil 76,90 
-50%LIMITED
-50%LIMITED

 

Lash Lift Kirpik Perma Seti Fiyat

Lash lift evde kolaylıkla yapabileceğiniz kirpik lifting ürünleridir. Bu ürünler tamamen orijinal iconsign ürünler olup, uygun fiyatlarla sizlerle buluşmaktadır. Piyasada yer alan bu iconsign kirpik perma ürünü 150 TL ile 200 TL arasında değişkenlik göstermektedir. İconsign markalı bu kirpik perma seti her kadının tercih edebileceği ve tercih ettikten sonra uzun yıllar kullanmak isteyeceği bir ürün setidir.

Lash Lift Nasıl Kullanılır?

Lash lift iconsign markalı bu kirpik perma setinin kullanımı son derecede kolaydır. Yapmak istediğiniz işleme göre kirpik temizleme veya kirpik şekillendirme için kirpik tarağı ile birlikte bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. İconsign markasının üretmiş olduğu bu ürünler kolay kullanımı sağlamak amacı ile evde kirpik bakımı yapabilmeleri için de üretilmiştir. Bundan dolayı kullanımı son derece basittir. Kirpikleri sabitlemek için kullanacağınız losyonu kirpik tarağı içeriğine damlatarak kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Bu şekilde kirpikleriniz sabit kalacak ve dağılmayacaktır.

İconsign Lash Lift Kirpik Perma Seti Sağlıklı Mı?

İconsign ürünü olan bu kirpik perma seti kirpik sağlığı için özel olarak üretilmiştir. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz bu ürünü sizler de evler de deneyerek kirpiklerinizin daha iyi bir görünüme kavuştuğunu görebilirsiniz. Kirpik sağlığını olumlu yönde etkileyen ve insan sağlığı açısından da risk teşkil etmeyen bu ürünlerin kullanımı güzellik uzmanları tarafından da önerilmektedir. Ayrıca bu ürünler profesyonellerin de kullandığı bir üründür.

Kirpik Lifting, Lash Lift
Hızlı Menü
Close

Sepetim

Close

Favorilerim

İncelediğiniz Ürünler

Close

Hesap Oluştur

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve şurada açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten bir hesabınız var mı?

Close

Kategoriler